Aç Barbie

Aç Barbie oyunu 501 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Barbie Oyunları

Aç Barbie Aç Barbie ; Barbimiz bir adada mahsur kalmış ve çok açıkmış. Birden kafasının üstündende yiyecekler uçuşmaya başlıyor ve bizde bu yiyecekleri tutmaya çalışacağız.

Oyun Oyna

Aç Barbie Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıp Zıp Jack Zıp Zıp Jack Ok tuşları - Hareket et. Space - Zıpla. Zıp zıp ile zıplayan jack karakterini yöneterek kısa süre içerisinde etrafta gezin ve karakterini düşürmeden oyunu tamamlamaya çalış. Yok etmen gereken minik canavarları verilen süre içerisinde yok et ve oyunu tamamla.

Viking Macera Viking Macera Viking Macera oyunumuzda viking bulunduğu ortamdan çıkmaya çalışıyor ama bunu yapabilmek için etrafındaki nesneleri bulup onları kullanması lazım.

Ünlüler Boks Maçı Ünlüler Boks Maçı Celebirty Smackdown adlı oyun serisinin üçüncü oyunu Celebrity Smackdown 3 türkçe adı ile Ünlülerle Boks Maçı oyunu basit oynanışı ve orta kalitede grafikleri ile eğlenceli bir dövüş oyunudur. Bu oyun yüklendikten hemen sonra başlayacak ve karşınıza dört adet ünlü sanatçıyı çıkaracak. Sizlerde farenizi kullanarak bu dört sanatçıdan hangisi ile dövüşmek istiyorsanız onunun resiminin üzerine tıklayarak oyuna başlayacaksınız. Ardından oyun içerisinde rakibinize yumruk atabilmek için farenizi kullanmalısınız.

Sünger Bob Bulmaca Sünger Bob Bulmaca Bu oyunda sünger bobun bir çok resmi ile karşılacaksınız. Her bölümde birbirine çok benzer ancak aralarında ince farklar bulunan iki resim arasındaki farkları bulmalısınız. Dikkatli gözlerle bakıp iki resim arasındaki farkları hızlıca bulmalı ve yanlış yapmamaya çalışmalısınız.

Scooby Doo Uçak Macerası Scooby Doo Uçak Macerası PLAY butonun abasıp oyuna başlayın. Yine ve yeni bir Sukubidu macerasına hazırsanız bu oyun tam size göre. Oyunda Scooby Doo ya da Shaggy 'yi seçebilirsiniz. Uçak ile havadan uçarken bütün balonları ve yuvarlak simit şekillerini toplayınız. yere çok yakın olursanız kontrolü kaybedebilir ve ağaçlara ya da zemien çakılabilirsiniz. Uçağı kontrol etmek için klavyedeni yön tuşlarını kullanmalısınız. Bitiş çizigisine geldiğinizde yeni seviyeye geçmek için Continue yazan yere tıklayınız.

Rambo Macera Rambo Macera Rambo yeni macera oyununda düşman askerlerini tek başına yok edecektir. Bu konuda sizin ona yardım etmeniz gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra ramboyu yön tuşları ile kontrol edebilir, S tuşu ile düşmanlarınıza ateş açabilirsiniz. Rambonun silahının mermisini değiştirmek için R tuşunu kullanmalısınız. Cephaneniz sona erdiğinde ise A tuşu ile rambo bıçağını kullanın.

Postacı Çocuk Postacı Çocuk Çocuğun başı dertte ona verilen postaları zamanında ve doğru bi şekilde yerine ulaştırmalı size verilen adresleri ve kapı numaraları unutmayın doğru eve gitmelisiniz.

Pizzacı Sünger Bob Pizzacı Sünger Bob Sünger Bob, pizzacıda işe başlıyor ve bisikletiyle müşterilere en kısa sürede sıcak pizzaları yetiştirmesi gerekiyor. Oyunda yolda bisiklet ile ilerlerken karşınıza çıkan insanlara çarpmadan hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Sıcak pizzaları evin önüne geldiğinizde boşluk tuşu ile fırlatın. Oyunda ilerlerken ek süre ve pizza kazanma şansınız da bulunuyor. Pizzaları fırlatırken eve yakın ve doğru zamanda atmalısınız. Bisikleti yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Eğer Boşuk ve CTRL tuşuna basarsanız pizza aşağıdan gidecektir.