Barbie Boyama 2

Barbie Boyama 2 oyunu 736 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Barbie Oyunları

Barbie Boyama 2 Barbie Boyama 2 ; Barbie Boyama 2 oyunumuzda 3 seviyeden oluşan boyama oyunumuzu kendi zevkimize göre en güzel şekilde boyayacağız.

Oyun Oyna

Barbie Boyama 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Boyama  2 Winx Boyama 2 Winx Boyama oyununda winx kızlarımızı kendi zevkimize ve hayal gücümüze göre boyayacağız.

Uçak Parket 2 Uçak Parket 2 Uçak Parket 2 oyunumuzda uçakları havaalanında uygun yerlere park edeceğiz. Uçakların burunlarındaki renk ne ise aynı renkteki park yerlerine park etmemız gerekiyor.

Top Sektirme 20 Top Sektirme 20 Dünyanın en ünlü ve en becerikli futbolcuları arasında top sektirme turnuvası düzenleniyor. Turnuvada birinci olmak istiyorsak top çok sektirmemiz gerekiyor.

Tatil Boyama Tatil Boyama Oyun açıldığında kumsalda top oynayan tatlı kızı göreceksiniz.Onun yanında bir de köpeği ve denizden çıkmış yengeç vardır.Onları mouse(fare) ile kontrol ettiğiniz fırçanızla paletten seçtiğiniz renklerle bir dokunuşla renklendirebilirsiniz.

Sünger Bob Boyama Sünger Bob Boyama Sünger Bob Boyama isimli yen boyama oyunumuza giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından öncelikle START yazısına ve daha sonra PLAY yazısına tıklamalı ve oyunumuza giriş yapmalısınız. Oyunumuz içerisinde çizgi film karakteri Sünger Bob'un pek çok resimini boyayabileceksiniz. Oyunumuzda yön tuşlarınızı kullanarak sol kısımda ki renkleri seçmeli ve resimleri dilediğiniz gibi boyamalısınız. Ayrıca oyunumuzda  ki resimler arasında geçiş yapabilmek için sol alt kısımda bulunan > ve < tuşlarına tıklayabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Sue Boyama 2 Sue Boyama 2 Kendi zevkimize göre boyayacağız.

Sessiz Katil 2 Sessiz Katil 2 Oyuna giriş yaptıktan sonra duran sabit asker hedeflerine nişan alıp onları vurarak oyundaki bölümleri geçmeniz gerekiyor. Mouse kontrolü sayesinde nişan ayarınızı yapın ve askerleri vurun.

Saldırı Timi 2 Saldırı Timi 2 Düşmanlar bölgenizi işgal ederek tesisinizi yok etmek istiyor. Kontrolü elden bırakmamanız için savaşarak mücadelenizi sürdürmelisiniz. Bölgede asker kalmadığından hayatta kalmak için çabalayan laboratuvar görevlisi eline silahı alır ve tim oluşturur. İlk bölümde başarı sağladığınız taktirde güvenli bölgeye geçiş yaparak daha zorlu savaşlara katılacaksınız. Kontrol için yön tuşlarını ya da w,a,s,d tuşlarını kullanabilirsiniz. Silahınızı değiştirmek için Q tuşunu ateş etmek için mouseyi kontrol edin. Biten merminizi doldurmak için ise R tuşunu tuşlayabilirsiniz.